2016-01-11

KLUBE KONCERTUOJA "ŠIMTAŽIEDŽIO" ŠOKĖJAISekmadienį, sausio 10 d.,Vilniaus kupiškėnai gausiai susirinko žiūrėti Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro tautinių šokių kolektyvo "Šimtažiedis" koncerto.
Šis kolektyvas  jau 2014 metais atšventė savo 45 metų jubiliejų ir yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nuo 2000 m. vadovaujamas choreografės - baletmeisterės Rūtos Januškevičienės surengė daugiau nei 250 koncertų Lietuvoje, Pabaltijo šalyse, Lenkijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Ukrainoje, Rusijoje.  Kolektyvui muziką parenka ir koncertus organizuoja centro direktorius Algimantas Arbočius.
   Vakaronėje klasikinius kūrinius  gražiai padainavo ir fortepijonų paskambino  mūsų klubo narės Liucijos Ribokienės anūkės Emilė ir Liepa,  M.K. Čiurlionio meno mokyklos moksleivės.
   Buvo dar ir nuo Naujųjų metų užsilikęs Kalėdų senelis su dovanomis ir atvykusi iš užsienio kupiškėnų pasveikinti Pelėda Migrantė.
  Kas dar ir kaip visa tai buvo pamatysite nuotraukose.
Prezidentė pradėjo sveikinimais su Naujaisiais Metais


Kolektyvo vadovė R. Januškevičienė
Centro direktorius A. ArbočiusKuipškėnė,  istorikė Vanda su vyru rašytoju Raimondu Kašausku, nemaišykite su broliuku rašytoju Stasiu Kašausku.

Emilė ir Liepa Ribokaitės
Jaunųjų muzikių tėveliai,senelė Liucija ir krikšto mama Vita
Vilniaus žemaičių kultūros draugijos pirmininkė Dalia Juodikaitė - Dirgėlienė
Dovanų lietus


...dovanos, dovanos

Kalėdų senelis ir dovanos

Atskrido Pelėda Migrantė
Vaišės...Kolegos -  Vita ir RomuldasKlubiečiai -  Kupiškio vidurinės mokyklos absolventai Dar tokių pasišokimų klube nėra buvę...


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą