2013-11-07

Laimos Tubelytės-Kriukelienės tapyba

Laba diena, mieli Vilniaus kupiškėnai,


Maloniai kviečiu jus į autorinės parodos "Lietuvos istorija drobėje" atidarymą, kuris vyks Vilniaus įgulos karininkų ramovėje lapkričio 8 d. 17 val. Jei turėsite laiko ir noro... Būtų nuostabu jus susitikti...


                        Pagarbiai dailininkė Laima Tubelytė - Kriukelienė    Sveiki Sėlių žemės vaikai,
   Suderinęs su miela autore ir turėdamas nemažai Jūsų e-adresų,  persiunčiu pakvietimą į jos parodos atidarymą.                                 Jūsų lauks talentingai sukurti istoriniai paveikslai ir jų autorė skapiškietė Laima (Žavi moteris, o ir mano kaimynė)
    Sveiki Sėlių žemės vaikai,
   Suderinęs su miela autore ir turėdamas nemažai Jūsų e-adresų,  persiunčiu pakvietimą į jos parodos atidarymą.                                 Jūsų lauks talentingai sukurti istoriniai paveikslai ir jų autorė skapiškietė Laima (Žavi moteris, o ir mano kaimynė)
Vilius                                                    (pažadėjo net nufotografuoti)

VILIAUS FOTO REPORTAŽAS :
Laimos Kriukelienės tėviškė – Kupiškio rajonas, Skapiškio seniūnija, Bajorų kaimas. Čia ji praleido 14 savo gyvenimo metų. Baigusi Skapiškio vidurinę mokyklą,  tuometiniame Šiaulių pedagoginiame institute studijavo piešimą, braižybą, dailę. Vėliau paskyrimą gavo Zarasų rajone, Dusetose, kaip pati tikino, ten, kur traukė širdis. „Gyvenime visuomet vadovaujuosi širdimi“, – apie savo pasirinkimus kalbėjo menininkė. Ir, atrodo, ji moters neapgavo – šiose apylinkėse dailininkė sutiko savo vyrą Kęstutį, kaip ir ji pati, meniškos sielos žmogų. Netrukus pasaulį išvydo pirmoji duktė Birutė, dabar dirbanti architekte ir su šeima gyvenanti Kipre. Vėliau, Laimai ir Kęstučiui Kriukeliams persikėlus gyventi į Zarasus, gimė antroji duktė Karolina, šiuo metu Vilniaus universitete studijuojanti filosofiją. Zarasuose šeima gyveno iki 1996 metų. Nuo tada likimas atbloškė į Uteną, kurioje pora ėmė sukti naują lizdą. Tais pačiais metais L. Kriukelienė pradėjo dirbti Kolegijoje dailės terapijos dėstytoja. Stebėdama šiltas dailininkės akis, užliūliuota nuo jos sklindančios ramybės, klausiu, kaip daugelio parodų autorės (L. Kriukelienės unikalūs darbai 2 kartus buvo eksponuoti LR Seime, kartu su kitais dailininkais Vilniaus Radvilų rūmuose, tuometiniame Kultūros darbuotojų tobulinimose centre. Apie 20 parodų surengta Utenoje: Kultūros centre, Utenos rajono savivaldybėje, Kraštotyros muziejuje, Kolegijos aplinkoje ir kt. – aut. past.) gyvenime atsirado menas? „Grojo dar seneliai, mama, kol buvo jauna, taip pat skambino pianinu, o tėtis visuomet, kur eidavo, niūniuodavo. Grožį mėgo visi“, – meno ištakų L. Kriukelienė buvo linkusi ieškoti savo šeimoje ir pridūrė, kad pati apie dailę ėmė galvoti labai anksti.
Plačiau:
http://www.utenos-diena.lt/index.php?psl=straipsnis&data=2012-02-14&id=2666

1 komentaras:

  1. Mieli Vilniaus kupiškėnai,

    nuoširdus jums ačiū, kad visada mane palaikote, kad pristatote visuomenei mano kūrybą. Manau mes dar ne kartą susitiksime. Esate labai mieli žmonės. Kita vertus, kupiškėnai negali būti blogi žmonės...Ačiū ačiū ačiū...

    Laima Tubelytė - Kriukelienė

    AtsakytiPanaikinti