2011-03-06

Kupiškėnai Kaziuko mugėje

Per visą Vilniaus miesto centrą, nuo Seimo iki Katedros aikštės, Tymo kvartalo ir Rotušės daugiau nei keturis kilometrus nusidriekė didžiausia 407-tosios Kaziuko mugės prekiautojų palapinių ir prekystalių virtinė su kalnais visokiausių gėrybių ir grožybių . Buvo visko: ir buičiai pagražinti, ir skrandžiui nuraminti, ir kūnui pamaloninti.
Buvo ir sielos atgaiva - tai Aukštaitijos dienos Vilniuje.
Nepriklausomybės ir Rotušės aikštėse tris dienas savo sugebėjimus demonstravo įvairaus amžiaus šokėjai, dainininkai, pasakoriai ir kitų žanrų atlikėjai iš Aukštaitijos rajonų. Kupiškio, Subačiaus, Skapiškio, Salamiesčio dainorėliai ir šokėjai pasirodė paskutinę mugės dieną - sekmadienį. Žvarbią dieną susirinko nemažas mūsų klubo "sirgalių" būrys. Pabendravome su kraštiečiais, pasikalbėjome. Skapiškėnai pakvietė į birželio pradžioje rengiamą visų ir ne tik Lietuvos kraštiečių subuvimą. Su dideliu susidomėjimu stebėjome mūsų kraštiečių pasirodymą, pritardami jiems - kartu dainuodami ir šokdami. Kupiškėnų pasirodymo scenoje metu dideliame ekrane buvo rodomi vaizdai apie Kupiškio kraštą, jo žmones bei Vilniaus kupiškėnų klubo gyvenimą.

Kaip tai buvo žiūrėkite nuotraukose:

Pasirodymų vedėjai Vilija Morkūnaitė ir Stanislovas Kavaliauskas


Kupiškėnų meno kolektyvų pasirodymasSu Kupiškio meru J. Jaručiu ir saviveiklininkų koncerto vedėja V. MorkūnaiteKupiškio saviveiklininkų "palaikymo komanda"


Pašokus gerai karštas alusKaziuko mugėje tautodailininkai iš Kupiškio


Mugė nuotraukose


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą